Hakkımızda

Sektöründe saygın bir yere sahip olan ve kaliteye öncelik veren yaklaşımıyla ön plana çıkan firmamız, 1982 yılından bu yana başta badem, ceviz ve antep fıstığı olmak üzere kuruyemiş üretimi ve toptan satışı alanında faaliyet göstermektedir.

Bademci Ticaret, hammadde ihtiyacını Antalya, Isparta, Gaziantep, Kahramanmaraş ve Mardin bölgelerinde faaliyet gösterenler başta olmak üzere ürün alımını direkt olarak çiftçiden yapan tedarikçi firmalarından sağlamaktadır. Ürünlerimiz müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda firmamız bünyesinde yer alan tesislerimizde sınıflara ayrılmaktadır. Ürünlerimizin paketlenmesinde müşteri tercihlerine göre farklılaştırma yapılabilmektedir.

Gıda sektöründe faaliyet gösterdiğinin bilincinde olan firmamız ürünlerin üretim ve muhafazasında hijyen ve sağlık koşullarını sağlamak konusunda azami özen göstermektedir. Isıya hassas gıda maddelerini mevsim özelliklerine göre uygun ısı ayarlarının yapıldığı klimalı depolarda muhafaza etmektedir.

Firmamız kalite harcamalarını maliyet olarak değil, yatırım olarak değerlendirmekte ve faaliyetlerini bu temel ilke çerçevesinde yürütmektedir. Bademci Ticaret olarak vizyonumuz;

• Sektördeki son teknoloji desteğinde kalite standartlarımızı geliştirmek,

• Kalite anlayışından ödün vermeden uygun fiyat politikamızla hizmet verdiğimiz pazardaki payımızı artırmak,

• Talebe göre esnekleşebilen daha geniş bir ürün yelpazesine ulaşmak,

• Müşteri memnuniyetini esas alan kurumsal yapıyı oluşturmaktır.

Firmamız hakkındaki görüş, eleştiri ve önerilerinizi; ürünlerimizle ilgili bilgi taleplerinizi ve siparişlerinizi iletişim sayfamızı kullanarak bize ulaştırabilirsiniz.